1. Anasayfa
  2. Hakkımızda

Hakkımızda


Bitkilab.com, sağlık, cilt bakımı, saç bakımı ve kadına dair her şey kategorilerinde yayın yapan içerik platformudur. Alanında uzman içerik editörleri ile 7 Ağustos 2021 yılında yayın hayatına başlayan bitkilab.com yayın hayatı boyunca çizgisini bozmadan çalışmalarına devam etmektedir. Kadın, cilt bakımı, sağlık gibi konuları ağırlıklı olarak ele alan içerikleri ile günlük binlerce kişiye bilgi vermeyi amaçlayan bitkilab.com yayın politikası ile her geçen gün büyümektedir.

efyuar alt yapısında yer alan bitkilab.com son zamanların en çok konuşulan kadın ve sağlık platformu olarak sosyal medya da ve geleneksel medya da adından söz ettirmektedir. Genç ve dinamik ekibiyle çalışmalarını sürdüren bitkilab.com her gün yeni içeriklerle okuyucularına hizmet vermektedir. Bitki ve laboratuvar kelimelerinin bir araya gelmesiyle oluşan bitkilab.com bitkisel ve doğadan içerikleriyle yayın hayatına devam ediyor. Kısa anlaşılır ve başlığından sapmayan içerikleriyle siz değerli okuyucularına ev sahipliği yapmaktadır.

Genel konularda bilgi almak için info@bitkilab.com mail adresini kullanabilirsiniz. Diğer konularda bizlerle iletişime geçmek için iletişim sayfamızı kullanabilirsiniz.