1. Anasayfa
 2. Diğer

Seni İstiyorum Diyen Erkek Seviyor mudur, Erkeklerin Sevdiği Nasıl Anlaşılır?

Seni İstiyorum Diyen Erkek Seviyor mudur, Erkeklerin Sevdiği Nasıl Anlaşılır?

Son zamanların araştırma konuları arasında seni istiyorum diyen erkek seviyor mudur sorusu yer almaktadır. Aslında seni istiyorum diyen erkeğin sevdiğini anlamaktansa bazı davranışların analiz edilmesi uygun bir araştırma yöntemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Buna göre bakıldığında sizler de erkeklerin sevdiği nasıl anlaşılır konusu üzerine çeşitli araştırmalar gerçekleştiriyorsanız, işte bu yazımızın devamında olan açıklamalar ile erkeklerin sevdiğini anlama yöntemleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Davranışlarını Analiz Etmek

Aslında her erkeğin birbirinden farklı olduğu bilinmektedir. Buna ek olarak da her insanın birbirinden farklı karakterlerde olduğu karşımıza çıkmaktadır. Fakat erkeklerin sevdiğini anlamanın yolları arasında en önde davranışlarını analiz etmek yer almaktadır.

Söz konusu davranışlarını analiz etmek aslında size karşı olan davranışları ile ilgili görülmektedir. Seven bir erkek size her daim nazik bir yaklaşımda bulunmaktadır. Buna ek olarak sizi önemsediğini davranışları ile de ifade etmektedir. Aslında bu oldukça küçük şeylerde de kendini belli ettirebilen bir durum olarak görülebilmektedir. Bu neden ile bir erkeğin gerçekten sevdiğini anlamak için ilk olarak davranışlarını analiz etmeniz önemli bir adım olarak belirtilebilmektedir.

Duygular

Duygular aslında oldukça karmaşık olan yapılar olarak karşımıza çıkmaktadır. Erkeklerin sizi gerçekten sevdiğini anlama yöntemleri arasında ise bir diğer adım ise karşınızdaki insanın size karşı olan duyguları hakkında şüpheye düşmemek olarak belirtilebilmektedir.

Burada anlatılan durum aslında bireyin karşı tarafın duygularından şüphe duymaması olarak özetlenebilmektedir. Ortaya çıkan çeşitli güven problemleri ya da başka bir deyiş ile şüpheler aslında erkeklerin gerçekten sevmediğinin de bir işaretçisi olarak belirtilebilmektedir.

Birlikte Geçirilen Vakit

Söz konusu erkeklerin sevdiğini anlama yolları arasında sayılan bir diğer durum ise birlikte geçirdiğiniz vakitler olarak karşımıza çıkmaktadır. Burada yapılması gerekilen birlikte ne kadar vakit geçirdiğinizin hesaplanması olarak belirtilebilmektedir. Herkesin bildiği gibi birbirini seven insanlar çoğu zaman birbirleri ile olmak istemektedir.

Bazı durumlar söz konusu olduğunda geçirilen vakit sayısı kısıtlanmış olsa da, genellikle birbirlerini seven bireylerin oldukça sık bir şekilde beraber vakit geçirdiği de görülmektedir. Aslında burada anlatılmak istenilen durum belirli bir düzen aralığı içerisinde beraber olunup olunmadığı olarak özetlenebilmektedir.

Sorumluluk Almak

Erkeklerin sevdiğinin bir diğer göstergesi de çeşitli konular üzerinde çeşitli sorumluluklar almak olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu konuya verilen bir örnek ise buluşmalar ayarlanacağı vakitlerde erkeklerin de söz sahibi olması ve olayı yönetmesi verilebilmektedir.

Aslında burada anlatılmak istenilen durum erkeklerin hevesli olup olmadığını anlama yöntemi olarak belirtilebilmektedir. Söz konusu bu durumlarda her şeyi kadınların planlaması durumunda erkeklerin pek de hevesli olmadığı izlenimi bırakılabilmektedir. Bu neden ile kadınların bir buluşma ya da etkinlik için her durumu detaylı bir şekilde planlaması yerine erkeklere de boş bir alan bırakması ve sorumluluk alması sağlanılabilmektedir.

Uzlaşmak

Erkekler ile kadınlar arasındaki ilişkide uzlaşmak aslında erkeklerin sevdiğinin bir göstergesi olarak görülmektedir. Hemen hemen her konuda tatsızlık çıkması ve aranın açılması aslında erkeklerin gerçekten sevmediğinin ufak bir göstergesi olarak sayılabilmektedir.

Bu nedenle iki tarafında anlaşmazlık yaşadığı durumlarda uzlaşması gerekmektedir. Bu birbirini kırıp dökmeden ve hatta bazı durumlarda fedakarlık yaparak gerçekleştirilmektedir. Aslında bu her ilişki içerisinde olması gereken bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Her iki tarafında özverili bir şekilde çabalaması ve arada çıkan tatsız durumlarda birbirlerini kırmadan uzlaşması oldukça önemli bir adım olarak sayılabilmektedir.

Küçük Adımlar

Aslında erkeklerin sevgi göstergelerinden birisi de yukarıda da değinildiği gibi küçük ama basit adımları unutmaması olarak karşımıza çıkmaktadır. Sizin sevdiğiniz küçük bir şeyi yaparak sizi mutlu etmesi aslında bir sevgi göstergesi olarak bilinmektedir. Fakat buna ek olarak ısrarla sizin sevmediğiniz şeyleri yapıyorsa maalesef ki gerçekten sevmediği anlamına da gelebilmektedir.

Araştırmalar sonucu elde edilen bilgilere göre belirtilen durumlara bakıldığında bir erkeğin gerçekten sevdiği ufak adımların gerçekleştirilmesi ve uygulanması yolu ile anlaşılmaktadır. Seni istiyorum diyen erkek seviyor mudur sorusu aslında burada cevap bulmaktadır. Her şeyin laf ile doğru bir şekilde anlatılamadığı durumların var olduğu ve bazı durumlarda sevginin ufak ama güzel adımlarla gösterildiği bilinmektedir.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir