1. Anasayfa
 2. Bilgi

Sugar Baby Ne Demek? Sugar Baby Ne Demek?

Sugar Baby Ne Demek? Sugar Baby Ne Demek?

Sugar baby ne demek? Sugar baby ne demek? Burada bu kavram özellikle genç kadınlar maksadı ile kullanılmaktadır. Tatlı bebek anlamına Türkçe anlamı gelse de aslında farklı anlam ve niyetlerle kullanılmaktadır. Burada özellikle kişilerin kendi tercih ve yaşantılarına saygı duymak önemli olacaktır. Ülkemizde bu tarz ilişkiler daha gizili kapaklı olarak yapılsa da yabancı ülkelerde daha açık ve seçik şekilde uygulanmaktadır.

Bu ilişkilerde genellikle yaş olarak büyük olan bir erkeğin yaş olarak oldukça genç ve alımlı bir kadın ile birlikte olması anlatılmak istenmektedir. Burada özellikle erkeğin yaş olarak büyük olan erkeğin mali olarak maddi durumun oldukça iyi olduğu ve kadının ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kadında hem cinsel hem de duygusal anlamda partnerinin doyumunu gerçekleştirmektedir. Bu duruma iş olarak da bakmanız mümkündür. Burada insanlar karşılıklı olarak bu durumu bilerek hareket etmektedir. Yani kimsenin kimseyi kandırması gibi bir durum söz konusu değildir. Kadın da erkekte hangi zihniyet ve istek içerinde bir arada olduğunu bilmektedir.

İlişkilerde herkesin kendi tercihi bulunmaktadır. Bu noktada oldukça saygı duymakta önemli olacaktır. Kimsenin hayatına karışma ve müdahil olma gibi bir durum söz konusu değildir. Ülkemizde de bu tarz ilişkileri yaşayan kişiler bulunmaktadır. Bunun yasal olarak herhangi bir yaptırımı bulunmamaktadır. İsteyen herkes istediği kişi ile istediği ilişkiyi yaşayabilmektedir.

Herkes istediği yaşamı yaşayabilmektedir. Burada çiftlerin bu niyetten haberdar olması önemli ve kritik nokta olarak karşımıza çıkmaktadır. Çiftlerden herhangi biri bu durumu karşı tarafa söylemezse burada kişiyi kandırma ve dolandırma olarak değerlendirilebilmektedir. Bu niyet ile ilişkiye başlamak ve ayrı bunların gizlenilerek bir ilişki yaşanılması da dolandırıcılığa girmektedir.

Sugar Baby Nasıl Olunur?

Sugar baby nasıl olunur? Bu sizin ile alakalı olan bir durumdur iterseniz böyle bir ilişki isterseniz istediğiniz gibi yaşayabilirsiniz. Demokratik bir ülkede yaşamaktan kaynaklı olarak kimse kimsenin yaşayacağı ilişkiye müdahale teme hakkına sahip değildir. İsteyen her kişi talep ettiği her kişi ile dilediği ilişkiyi yaşayabilir.

Ülkemizde genel olarak bakıldığı zaman yaş olarak büyük bir erkek ile sadece parası için birlikte olmak kınanmaktadır. Ama burada gözden kaçırılan bir nokta bu duruma her iki tarafın da razı olmasıdır. Kişiler birbirlerinin niyetini bilerek bir ilişkiye girmesinde hiçbir sıkıntı bulunmamaktadır. Burada kişi istediği yaş grubu ile sadece parası içinde birlikte olabilir. Sadece kadın açısından anlatsak da yaşça büyük olan erkek de güzel ve alımlı bir kadından hem duygusal hem de cinsel anlamda bir doyum yaşamaktadır. Bu nedenden bakılınca her iki tarafın da kendince haklı düşünceleri bulunmaktadır. Burada karar bu ilişkiyi yaşayan kişilere aittir.

Sugar baby olmak için internet sitesi ve uygulamalar aracılığı ile profil oluşturabilir. Bu noktada tercih edeceğiniz bir partner ile birlikte olabilirsiniz. Partner arayanlar için de aynı durum söz konusudur. İstediğiniz özellikler ile Sugar baby seçebilirsiniz.

Sugar Baby Uygulaması

Sugar baby uygulaması tablet bilgisayar ve cep telefonlarınıza rahatlıkla indirebilirsiniz. Uygulama olarak kullanmak kişinin daha rahat etmesine ve hızlı hareket etmesine fayda sağlayacaktır. Bu uygulama ile kadınlar yaş olarak büyük ama mali olarak ihtiyaçlarını karşılayabilecek olan partnerler bulmaktadır. Erkekler ise yaşça genç ve dinç görünümlü kasınlar ile hem duygusal anlamda hem de cinsel anlamda bir ilişki yaşamayı talep edebilmektedir. Bu tarz bir ilişki isteyip istememek kişinin kendi ile alakalı bir durumdur.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir