1. Anasayfa
 2. Bilgi

Yüzde Yüz Geri Getirme Duası, Sevdiğini Geri Döndürme Duası

Yüzde Yüz Geri Getirme Duası, Sevdiğini Geri Döndürme Duası

Sevgilisinden ayrılmış ya da sevgilisi tarafından terk edilmiş kişilerin araştırma konularından birisi de yüzde yüz geri getirme duası olarak karşımıza çıkmaktadır. Farklı farklı siteler arasında söz konusu araştırma konusu ile ilgili birçok yazının yer aldığı görülmektedir.

Buna göre bakıldığında sevgilisini geri getirmek isteyen kişilerin çeşitli dua arayışları içerisinde olduğu bilinmektedir. Sizler de sevgilinizden ayrılmış ya da terk edilmişseniz, işte bu yazımız içerisinde sevdiğiniz insana tekrar kavuşmak için yapmanız gereken durumları bulabilirsiniz.

Sevgilisinden Ayrılmış Olanların Yapması Gereken Durumlar

Aslında hayat içerisinde yakın birinin olması herkes tarafından istenilen bir durum olarak karşımıza çıkmaktadır. Bunun yanı sıra çoğu birey her derdini anlatabileceği, her zaman yanında olabileceği ve çekinmeden konuşabileceği birini istemektedir.

Fakat buna ek olarak bazı durumlarda söz konusu kişi ile birtakım anlaşmazlıklar sonucunda çeşitli nedenler ile ayrılıklar yaşanabilmektedir. Bu durum söz konusu olduğu zamanlarda bireyler sevdiği insanı geri hayatlarına nasıl alabilecekleri konusunda çeşitli araştırmalar gerçekleştirmektedir.

Durum böyle olduğunda ise bazı araştırma konuları sevdiği insanı geri getirmek için dualar olarak şekil almaktadır. Aslında yukarıda da değinildiği üzere söz konusu sevgiliyi geri getirme dualarının internet ortamı içerisinde oldukça fazla olduğu karşımıza çıkmaktadır.

Sizler de söz konusu araştırma konusu üzerinden çeşitli aramalar gerçekleştirerek kendi durumunuza en uygun duayı bulabilir ve sevdiğiniz insanı geri getirmek için etkili olan yüzde yüz geri getiren duayı okuyabilirsiniz.

Yeniden Mutlu Olmak

Günümüz dünyasında insanlar arasında olan ikili ilişkilerde çeşitli nedenler ile birlikte çeşitli anlaşmazlık konularının yaşandığı görülmektedir. Gerek yakın çevremizde gerekse de yakın olmayan çevremizde birçok farklı sebepten terk edilmiş ya da ayrılmış arkadaşlarımız olabilmektedir.

Aslında basit sebeplerden ayrılma durumlarının oldukça fazla olduğu belirtilse de bazı durumlarda konular ciddi boyutlara da ulaşabilmektedir. Birbirini çok seven iki insanın bazı durumlar söz konusu olduğunda ayrılmaktan başka hiçbir çare de bulunmamaktadır.

Fakat araştırmalar sonucu elde edilen bilgilere göre bakıldığında sevdiğini geri getirmek için duaların olduğu karşımıza çıkmaktadır. Oldukça fazla aşk acısı çeken bireylerin de bu yöntemi denediği ve bazı zamanlarda da sonuç aldığı görülmektedir. Aslında söz konusu dualar bireyler için hiç yapmam dediği durumlar olarak da belirtilmektedir. Fakat aşk acısı çok olduğunda yapılmayacak hiçbir şeyin olmadığı da bilinmektedir.

Buna göre bakıldığında yeniden mutlu olmak için duaların arasında görülen sevgiliyi geri getirme duaları da bireyleri rahatlatan ve tekrardan mutlu olmalarına yardımcı olacak adımlardan birisi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Duaların Müthiş Tesiri

Çeşitli ortamlarda da gerçekleştiği bilinen sevgiliyi geri getirme dualarının bireysel bir şekilde de yapılabildiği görülmektedir. Bireylerin sevgililerini geri isteme durumları söz konusu olduğunda çeşitli medyumlar aracılığı ile de dualarda bulunduğu belirtilmektedir. Oldukça emek isteyen bu durumun bireyler için zor bir an olduğu da cabası olarak bilinmektedir.

Araştırmalar sonucu elde edilen bilgilere göre söz konusu sevdiğini geri getirmek için yapılan duaların genel itibari ile üç esma ile birlikte gerçekleştirildiği karşımıza çıkmaktadır. Buna göre bakıldığında bu esmaların ise Ya mukallibel Kluub, Ya Cemil ve Ya Deyyan olduğu görülmektedir.

Yukarıda da değinildiği üzere sevdiğini geri getirmek için yapılan duaların üç esma ile birlikte hissedilerek ve derin anlamlarının düşünülerek yapılması önerilmektedir. Fakat günümüz dünyasında çoğu bireyin söz konusu bu duayı yaparken belirtilen isimlerin anlamlarını çok da derin bir şekilde düşünmediği görülmektedir.

Bu neden ile bir amaç elde etmek için gerçekleştirilen bu duaların çok da etkili olmadığı karşımıza çıkmaktadır. Bireylerin sevgililerini tekrar elde edebilmesi ya da başka bir anlatım ile tekrar kazanabilmesi için belirtilen duaların yapılmadan önce belirtilen üç esmanın anlamını derinden anlaması gerektiği oldukça önemli görülen ve önerilen bir adım olarak karşımıza çıkmaktadır.

Sevgilileri Geri Getirmek İçin Dualar

Bazı araştırma sonuçlarına göre sevgilileri geri getirmek için duaların abdestli bir şekilde yapılması gerektiği de belirtilmektedir. Durum böyle olduğunda bireylerin söz konusu dualara başlamadan önce abdest almaları ve gönülden bir şekilde, derinden dua etmeleri gerektiği karşımıza çıkmaktadır.

Buna ek olarak bazı araştırma sonuçlarında ise tekrar sevgili olabilmek için iki rekat namaz kılınması gerektiği de belirtilmektedir. Aslında yapılan bu ibadet şeklinin ya da diğer bir adı ile iki rekat namazın bir tür teslimiyet ve samimiyet göstergesi olduğu da karşımıza çıkmaktadır.

Söz konusu bu uygulama ve dua aslında bir ritüel olarak da adlandırılabilmektedir. Bu neden ile bakıldığında bireylerin belirtilen bu uygulamaları sadece tek bir gün değil de belirli bir ritüel şeklinde uzun zaman ya da belirli bir zaman uygulaması gerektiği belirtilmektedir. Belirli bir zaman kadar uygulanan dua ritüelinin sonucunda birçok bireyin karşılık aldığı ya da başka bir deyiş ile sevdiği insanı geri kazandığı bilinmektedir.

Buradan da anlaşıldığı üzere eğer sizler de yüzde yüz geri getirme duası konusu üzerine çeşitli araştırmalar gerçekleştiriyor ve olduğunuz durumun bir çözüme kavuşmasını istiyorsanız, araştırmalarınız sonucu elde ettiğiniz duaları bir ritüel haline getirebilir ve buna ek olarak duanın üzerine teslimiyet ve samimiyet göstergesi olması için iki rekat namaz kılabilirsiniz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir