1. Anasayfa
 2. Bilgi

Sugar Daddy Nedir? Sugar Daddy Neye Denir?

Sugar Daddy Nedir? Sugar Daddy Neye Denir?

Sugar Daddy nedir? Sugar Daddy neye denir? Türkiye’de çok fazla İngilizce kelime çok fazla kullanılmaktadır. Bazı ülkelerde kültürel yozlaşma oranı çok yüksektir. Bu ülkelerden bir tanesi de Türkiye’dir. Türkiye özellikle kültürel emperyalizm demek Türkiye’nin farklı diller ile iletişiminden kaynaklı olarak ülkede Türkçe kullanımı oldukça azalmaktadır. Türkçe değer kaybetmektedir. Bu değeri kaybetmesi ile birlikte hem kendi dilimize ait olan hem de farklı diller ile iletişiminden kaynaklı olarak bambaşka bir dil ortaya çıkmıştır.

Z kuşağından da kaynaklı olarak da dildeki yozlaşma daha yüksek olmaktadır. Bu nedenden kaynaklı olarak da dilimize giren farklı bir kelime olarak karşımıza Sugar Daddy çıkmaktadır. Sugar Daddy ilk önce sözcük olarak incelememiz gerekmektedir. Daddy kelimesi baba ve babacık olarak öğrenilmektedir. Sugar da tatlı demektedir. Sugar Daddy yaş olarak büyük bir erkeğin daha genç bir kadın ile birlikte olması anlamına gelmektedir. Burada aslında karşılıklı olarak bir çıkar ilişkisi anlamına gelmektedir.

Kelime anlamı olarak da baktığınız zaman aslında hoş olmayan bir ilişki anlamına gelmektedir. Burada erkek de kadın da çeşitli ilişkiler içerisine girmektedir. Çıkar ilişkisi denilebilir. Kadınlar erkeklere parası noktasında yaklaşmaktadır. Erkeklerde cinsel ilişki ve istekleri ile doğru orantılı olarak karşılıklı bir çıkar ilişkisi bulunmaktadır.

Sugar Daddy Nasıl Kullanılır?

Sugar Daddy nasıl kullanılır? Sugar Daddy ilişkisi karşılıklı çıkar ilişkisi anlamına gelmektedir. Çıkar ilişkisi demek karşılıklı olarak birbirinden faydalanması anlamına gelmektedir. Çok hoş bir kavram olarak da bilinememektedir. Kişilerin birbirine sadece çıkar ilişkisi ile yaklaşması hiç hoş ve etik durum değildir. Ama herkesin kararına da saygı duymak oldukça önemlidir.

Kişiler insanlar ile alakalı olarak ilişkilerini kendi karar vermekte ve belirleyebilmektedir. Burada kimsenin ilişkisine laf söyleme hakkı bulunmamaktadır. Burada bu durumu birbirine söyleyen insanlar zaten bunun karşılıklı bir çıkar ilişkisi olduğunu bilmektedir. Bu noktada kişilerin mutlu olması ve bunu bilerek yaşaması hiçbir problem yaratmamaktadır.

Sugar Daddy Bul

Sugar Daddy bul özellikle birçok yaş olarak genç kadının çeşitli mali ihtiyaçlarını karşılayabilmek için kendisine yaşça büyük olan bir kredi kartı bulmasıdır. Burada kadınlar özellikle ihtiyaçlarını karşılamayı ön planda tutmaktadır. Burada çeşitli internet sitelerinde ve uygulamalar üzerinden bu tarz bir ilişki bulmanız mümkündür. Burada karar verme aşaması sizin ile alakalıdır. Bu tarz bir ilişki isteyip istemediğinize karar vererek ilişki yaşayabilirsiniz. Bu tarz ilişkiler Türk milletinde genellikle hoş karşılanmamaktadır. Ama yabancı ülkeler için gayet normal bir durumdur. Ve kişilerin bu tercihleri kesinlikle yargılanmamaktadır. Ama bizim ülkemiz için burada toplumsal sapma olarak değerlendirilmekte ve karşı konulmaktadır. Bu bizim ülkemizin örf ve adetlerinden kaynaklı olarak karşımıza çıkmaktadır. Doğruluğu ve yaşlılığı ile alakalı olarak bir şey söylemek doğru olmayacaktır. Bunun kararını kişilerin kendi vermesi gerekmektedir.

Sugar Daddy Uygulaması

Sugar Daddy uygulaması şeker babacık olarak geçmektedir. Şeker babacık kişilerin öz babası ile alakalı olarak kullanılmamaktadır. Burada kişinin babası yaşında olan kişi ile birlikte olmasını kapsamaktadır. Kişinin bunu sadece çıkar ilişkisi ile yapması hoş bir durum değildir. Ama kişinin böyle bir ilişkiye oluru varsa da kişilerin müdahale etmesi söz konusu değildir. İsteyen kişi istediği ilişkiyi istediği kişi ile yaşayabilmektedir. Burada kişilerin kararlarını yargılamak ve sorgulamak kesinlikle başkasının kararı olmamalıdır. Sugar Daddy uygulaması ile sizde bu tarz bir ilişki istemeniz durumunda bu uygulamayı kullanarak arkadaş bulabilirsiniz.

Reaksiyon Göster
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  sevdim
  Sevdim
 • 0
  _z_c_
  Üzücü
 • 0
  _a_rd_m
  Şaşırdım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
Paylaş
İlginizi Çekebilir

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir